SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!
tel. 501 776 017, 512 448 868

Osiedle Wierzbowa Aleja

KIEŁPIN/ŁOMIANKI DOLNE UL.BRZEGOWA
DOMY: 83m2 p.u. + poddasze
DZIAŁKI: 350m2
 
CENY OD 379.000zł brutto
Zobacz jak atrakcyjna jest nasza oferta!!!

Osiedle Wierzbowa Aleja

KIEŁPIN/ŁOMIANKI DOLNE UL.BRZEGOWA
-FUNKCJONALNE
-BEZCZYNSZOWE
-ENERGOOSZCZĘDNE
-ATRAKCYJNE CENY
-FOREMNE OGRÓDKI
CENY OD 379.000zł brutto
Zobacz jak atrakcyjna jest nasza oferta!!!

Profil działalności

Podstawowym obszarem działania od 1999r jest kompleksowa realizacja inwestycji budowlanych polegająca na przygotowaniu, realizacji i sprzedaży inwestycji własnych.
Prowadzimy również roboty budowlane działając jako Generalny Wykonawca, Wykonawca lub Inwestor Zastępczy oraz działamy jako deweloper.
Wykonujemy domy jednorodzinne wraz z pełną infrastrukturą na indywidualnych działkach naszych Klientów.
Podejmujemy się specjalistycznych robót budowlanych takich jak wznoszenia wszelkich budynków komercyjnych, hal o stalowych konstrukcjach, nawierzchni drogowych, sieci gazowych, energetycznych, wodno-kanalizacyjnych.
Zapewniamy kompleksową ofertę od projektu do wykończenia „pod klucz”.

Posiadamy duże doświadczenie w realizacji inwestycji budowlanych oraz obiektów mieszkalnych o nowoczesnym i indywidualnym charakterze.

Naszym priorytetem jest terminowość wykonania przedsięwzięcia, krótki okres realizacji oraz najwyższa jakość prac co zapewniają: wyszkolona i doświadczona kadra kierownicza oraz wysoko wykwalifikowane ekipy wykonawcze.
Nasze inwestycje powstają zawsze w najlepszych lokalizacjach, a projekty są zawsze indywidualnie dopasowane do każdej działki oraz powstają na nasze zamówienie przez co są niepowtarzalne, funkcjonalne i dopracowane w szczegółach.

Poświęcamy wszystkim naszym Klientom tyle czasu ile potrzebują.
W każdej naszej inwestycji istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza. W takim przypadku mogą Państwo zmiany skonsultować z naszym architektem i koordynatorem inwestycji, a po ich uzgodnieniu i zatwierdzeniu wykonamy je na budowie.

Biuro sprzedaży i obsługi Klientów mieści się w Łomiankach k/Warszawy przy ul.Dolnej 4.

Zarząd firmy DOMPOL