SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!
tel. 501 776 017, 512 448 868

Villa Nova

2013-12

Villa Nova

2008 lipiec

Villa Nova

2008 grudzień

Villa Nova

Villa Nova - zdjęcia - 2011 kwiecień

Villa Nova

Villa Nova - zdjęcia - 2011 kwiecień

Villa Nova

2009 wrzesień

Villa Nova

Villa Nova - zdjęcia - 2011 maj

Villa Nova

2009 lipiec

Villa Nova

Villa Nova - zdjęcia - 2011 kwiecień

Villa Nova

2008 lipiec

Villa Nova

Villa Nova - zdjęcia - 2011 maj

Villa Nova

2009 luty

Villa Nova

2009 marzec

Villa Nova

Villa Nova - zdjęcia - 2011 październik

Villa Nova

2013-12

Villa Nova

2009 luty

Villa Nova

AX - parter

Villa Nova

Opis

Witamy w samym sercu Łomianek,

Nazwa miasta pochodzi od słów: łominy, łomna oznaczających miejsca z naniesionymi przez wylewy rzeki drzewami lub równiny po wykarczowanym lesie co potwierdza stare korzenie tego miejsca. Początki stałego osadnictwa datuje się na X-XI w. Pierwsza wzmianka o miejscowości pojawia się w 1418r.

Łomianki zlokalizowane są wzdłuż trasy E-77 (Warszawa-Gdańsk) w północnych granicach Warszawy, wyjątkowo korzystnie – z jednej strony lokalizacja naszej inwestycji pozwala na prowadzenie aktywnego trybu życia, dzięki świetnemu połączeniu z Centrum Warszawy oraz z Lotniskiem Okęcie im. Fryderyka Chopina ( dojazd: Wisłostradą i Trasą Armii Krajowej ) z drugiej zapewnia warunki należnego odpoczynku i relaksu po ciężkim dniu pracy dzięki sąsiedztwu Kampinoskiego Parku Narodowego odznaczającego się unikatowymi walorami przyrodniczymi, licznymi terenami zielonymi ścieżkami spacerowymi i licznymi drogami rowerowymi.
VILLA NOVA została zlokalizowana w Łomiankach Centralnych w okolicy zurbanizowanej w kwadracie ulic: Wieniawskiego, Wspólnej, Dąbrówki i Rolniczej.
Nowoczesne domy zostały usytuowane równolegle do wygodnej, oświetlonej, prywatnej uliczki dojazdowej zamkniętej automatyczną bramą wjazdową od strony ulicy Rolniczej, dostępnej tylko dla mieszkańców osiedla VILLA NOVA.

Przygotowaliśmy dwa rodzaje domów do wyboru:
   1. A (AX) o powierzchni : 199m2 p.u.
   2. B (BX) o powierzchni : 177m2 p.u.


Projekty domów zostały wykonane na indywidualne zamówienie przez co są niepowtarzalne. Cechuje je dbałość o każdy szczegół oraz nowoczesny charakter. Nadzór autorski sprawuje Właściwy Architekt. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych sprawuje Koordynator Projektu.
Niezwykle funkcjonalne wnętrze z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, z dużą ilością powierzchni przeszklonych gwarantuje najwyższy komfort mieszkania.
Niewątpliwym atutem jest duża wysokość poszczególnych kondygnacji – parter: 2.90m ; piętro:2.70. Dla Państwa wygody uniknęliśmy również skosów na piętrze uzyskując pełnowartościowe powierzchnie.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii przy wykonaniu domu, w tym stropu monolitycznego nad parterem stworzyliśmy możliwość dopasowania wnętrza budynku do Państwa indywidualnych potrzeb (dowolność aranżacji ścian działowych w ramach projektu architektonicznego).
Niedaleko naszego osiedla znajduje się: Kampinoski Park Narodowy z niezwykłym bogactwem fauny i folry ; znakomity salon fryzjerski www.galeriafryzur.waw.pl ; ścieżki spacerowe ; drogi rowerowe ; centrum sportowe z basenem o wymiarach olimpijskich ICDS , treningowe pole golfowe , stadnina koni , sklepy , szkoły , przedszkola , żłobki , banki , słynny klub jazzowy , dom kultury.

Domy w OS. VILLA NOVA stanowią doskonałą lokatę kapitału, ponieważ wartość nieruchomości w obrębie Miasta Łomianki systematycznie wzrasta.

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi realizacjami, w celu zwiększenia dostępności domów stale rozszerzamy współpracę z uznanymi na rynku finansowym Bankami oraz firmami doradztwa kredytowego. Kompetentni, doradcy kredytowi zaproponują Państwu odpowiednią ofertę finansowania naszych inwestycji. W tym celu zapraszamy do skorzystania z ofert znajdujących się w rubryce ' KREDYTY'

Prestiżowa lokalizacja w samym sercu Łomianek, niepowtarzalny, dopracowany autorski projekt architektoniczny, najwyższa jakość materiałów użytych do budowy zapewnią Państwu należny najwyższy komfort mieszkania tak potrzebny po ciężkim dniu pracy.

UWAGA: Rozszerzając naszą ofertę stworzyliśmy pakiety dodatkowe, z których można skorzystać przy wykończeniu wnętrza domu. W celu zapoznania się z ofertą zapraszamy do odwiedzenia rubryki ' PAKIETY DODATKOWE' lub kontakt z biurem sprzedaży.

Jesteśmy przekonani, że wybierając dom z naszej oferty dokonują Państwo właściwego wyboru.

Miło nam będzie powitać Państwa w gronie Mieszkańców OS. VILLA NOVA !!!