SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!
tel. 501 776 017, 512 448 868

Villa Agawa

2017-04-21

Villa Agawa

2015-07-02

Villa Agawa

2017-04-21

Villa Agawa

2015-05-06

Villa Agawa

2015-07-11

Villa Agawa

2015-05-06

Villa Agawa

2015-07-11

Villa Agawa

Opis

VILLA AGAWA
ŁOMIANKI, UL. AGAWY

LOKALIZACJA:
Nasza VILLA MIEJSKA została zlokalizowana na działce o powierzchni 372m2  przy cichej i spokojnej wykonanej z kostki brukowej uliczce - Agawy, która jest położona w pobliżu ulicy Warszawskiej.
Nieruchomość uzbrojona jest we WSZYSTKIE MEDIA MIEJSKIE (gazociąg, wodociąg, kanalizacja, energia elektryczna) co jest jej niewątpliwym atutem.
W sąsiedztwie dominuje niska zabudowa jednorodzinna wolno stojąca, poczta, przystanek autobusowy.
Nie ma żadnych uciążliwości w tym usług uciążliwych lub zakładów przemysłowych.
Projekt architektoniczny został wykonany na indywidualne zamówienie i charakteryzuje się nowoczesną bryłą oraz niezwykle funkcjonalnym wnętrzem.
Pełna wysokość drugiej kondygnacji.

INWESTYCJA:
Nowoczesny, indywidualny, przygotowany specjalnie tylko dla tej inwestycji projekt architektoniczny VILLA AGAWA, cechuje niezwykle funkcjonalne wnętrze z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną oraz garaż w bryle budynku.
Budynek jest realizowany w technologii tradycyjnej z bloczków Porotherm. Ocieplenie wynosi: 15cm. Zastosowany zostanie tynk zewnętrzny cienkowarstwowy SILIKATOWY ze zwiększoną odpornością na warunki atmosferyczne.
Poddasze zostanie ocieplone pianką poliuretanową, dzięki temu unikniemy mostków termicznych, a tak zaizolowane poddasze będzie miało o wiele lepsze parametry stosowanej  metody tradycyjnej czyli ocieplenia wełną mineralną, co wydatnie przyczyni się do zmniejszenia kosztów ogrzewania budynku i zwiększy ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ domu.
Na Państwa życzenie możemy dokonać dowolnej aranżacji wnętrza ( możliwość indywidualnego ustawienia ścian działowych) oraz za oddzielną opłatą wykończyć budynek "pod klucz" łącznie z umeblowaniem.

Serdecznie zapraszamy do zakupu nowoczesnego domu miejskiego - VILLA AGAWA!!