SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!
tel. 501 776 017, 512 448 868

Tercet Łomianki

2017-04-19

Tercet Łomianki

2017-04-19

Tercet Łomianki

2017-04-19

Tercet Łomianki

2017-04-19

Tercet Łomianki

2017-04-19

Tercet Łomianki

Opis

NIEZWYKLE FUNKCJONALNE DOMY W SAMYM CENTRUM ŁOMIANEK!!!
UL.OSIEDLOWA

 
 
Łomianki położone są w przepięknym pełnym uroku i zieleni krajobrazie stanowiącymi część doliny łomiankowskiej. Dolina łomiankowska znana jest z bogatej fauny i flory. Od setek lat teren ten jest zamieszkały. W sąsiedztwie mini-osiedla TERCET znajduje się tylko i wyłącznie niska zabudowa mieszkaniowa, a samo mini-osiedle zostało zlokalizowane przy cichej i spokojnej uliczne OSIEDLOWEJ, w samym sercu Łomianek.

Przygotowaliśmy dla Państwa wygodny i niezwykle funkcjonalny dom bliźniaczy z piętrem bez skosów.
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA DOMU: 123m2
POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 160m2
DZIAŁKI: 200m2
ILOŚĆ POKOI: 5Foremne działki, najwyższa jakość wykonania prac, indywidualny projekt zapewnią niezbędny, najwyższy komfort mieszkania oraz intymność tak potrzebną po ciężkim dniu pracy. 
Projekty domów zostały wykonane na nasze indywidualne zamówienie i są niepowtarzalne. Cechuje je dbałość o każdy szczegół oraz nowoczesny charakter domów.
Zróżnicowana powierzchnia domów w osiedlu pozwala idealnie dopasować dany budynek do Państwa potrzeb. 


Nasz nowoczesny dom bliźniaczy charakteryzuje się niezwykłą funkcjonalnością wnętrza z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną oraz dużą ilością powierzchni przeszklonych, natomiast odpowiednia wysokość poszczególnych kondygnacji zapewnia wysoki komfort użytkowania i mieszkania.
 
Dzięki zastosowaniu sprawdzonych nowoczesnych i ekologicznych technologii wykonania domu w tym stropu monolitycznego nad parterem istnieje możliwość dowolnej aranżacji wnętrza według indywidualnych potrzeb. 


TERCET zlokalizowany został w bliskim sąsiedztwie: szkoły podstawowej, przedszkola, banków, sklepów, przystanku autobusowego i innych udogodnień wynikających ze znakomitej lokalizacji w centrum Łomianek.
W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi realizacjami, w celu zwiększenia dostępności naszych domów, stale poszerzamy współpracę z uznanymi na rynku finansowym Bankami oraz firmami doradztwa kredytowego. Kompetentni konsultanci przygotują dla Państwa optymalne rozwiązania. W celu zapoznania się z ofertą kredytową zapraszamy do skorzystania z ofert Banków znajdujących się w zakładce "kredyty"
Jesteśmy przekonani, że wybierając nowoczesny dom w minie osiedlu TERCET dokonują Państwo właściwego wyboru !!!