SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ!!
tel. 501 776 017, 512 448 868

Osada Kampinos

2013-08

Osada Kampinos

Osada Kampinos - wizualizacja - 2010-05

Osada Kampinos

Osada Kampinos - zdjęcie - 2010 listopad

Osada Kampinos

Osada Kampinos - zdjęcie - 2010 kwiecień

Osada Kampinos

2011 maj

Osada Kampinos

2011 styczeń

Osada Kampinos

Osada Kampinos - wizualizacja - 2010-05

Osada Kampinos

Osada Kampinos - zdjęcie - 2010 listopad

Osada Kampinos

2011 czerwiec

Osada Kampinos

2013-08

Osada Kampinos

Osada Kampinos - zdjęcie - 2010 kwiecień

Osada Kampinos

2013-08

Osada Kampinos

2011 wrzesień

Osada Kampinos

Osada Kampinos - zdjęcie - 2010 maj

Osada Kampinos

2011 czerwiec

Osada Kampinos

Osada Kampinos - wizualizacja - 2010-05

Osada Kampinos

Osada Kampinos - zdjęcie - 2010 wrzesień

Osada Kampinos

Opis

NOWOCZESNE I NIEZWYKLE FUNKCJONALNE DOMY W ZAMKNIĘTYM I BEZPIECZNYM OSIEDLU OSADA KAMPINOS ; BEZPOŚREDNIE SĄSIEDZTWO KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO

Witamy w uroczej miejscowości Stare Grochale,

Stare Grochale, położone są w bezpośrednim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego z unikalną na świecie fauną i florą, niedaleko trasy E-77 (Warszawa-Gdańsk)
Droga krajowa E-77 pozwala na szybki i bezkolizyjny dojazd do Centrum Warszawy oraz na Lotnisko im.Fryderyka Chopina w Warszawie-Okęciu. Odległość od centrum Warszawy wynosi około 33km.

Zamknięte kameralne osiedle OSADA KAMPINOS powstaje w uroczej pełnej terenów zielonych miejscowości STARE GROCHALE przy wewnętrznej, wygodnej prywatnej uliczce osiedlowej- Jodłowej, położonej na granicy Kampinoskiego Parku Narodowego na terenie spokojnej Gminy Leoncin, w bezpośrednim sąsiedztwie tylko nowej, niskiej zabudowy jednorodzinnej. Starannie wybrana niezwykła lokalizacja, wyjątkowy, indywidualny projekt architektoniczny domów gwarantuje najwyższy standard mieszkania.
W  okolicy osiedla znajdą Państwo pola, łąki, szkołę podstawową, gimnazjum, stadninę koni, sklep osiedlowy oraz nową niską zabudowę jednorodzinną, wolnostojącą i bliźniaczą.

Kameralne Osiedle Zamknięte OSADA KAMPINOS składa się z tylko 8 domów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 141m2 (powierzchnia całkowita wynosi:160m2) i jest zlokalizowane prostopadle do drogi asfaltowej ( nr 575) oraz równolegle do szerokiej 8 metrowej, udrożnionej drogi osiedlowej.
Od strony ulicy asfaltowej osiedle będzie zamknięte bramą wjazdową oraz furtką wejściową. Domy posadowione są na działkach o powierzchniach od 500m2 (bliźniaki).

Projekty domów zostały wykonane na indywidualne nasze zamówienie są niepowtarzalne. Cechuje je dbałość o każdy szczegół oraz nowoczesny charakter domów.
Nadzór autorski nad realizacją osiedla sprawuje Właściwy Architekt. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych sprawuje właściwy Koordynator Projektu.

Niezwykle funkcjonalne wnętrze z wyraźnym podziałem na strefę dzienną i nocną, z dużą ilością powierzchni przeszklonych gwarantuje najwyższy komfort mieszkania.
Niewątpliwym atutem jest duża wysokość poszczególnych kondygnacji.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii wykonania domu, w tym stropu monolitycznego nad parterem istnieje możliwość dopasowania wnętrza budynku do Państwa indywidualnych potrzeb (dowolność aranżacji ścian działowych w ramach projektu architektonicznego ). Jeżeli chcą Państwo skonsultować zmiany z właściwym architektem istnieje możliwość w uzgodnionym terminie spotkania a architektem, który projektował osiedle.

W związku z rosnącym zainteresowaniem naszymi realizacjami, w celu zwiększenia dostępności domów stale rozszerzamy współpracę z uznanymi na rynku finansowym Bankami oraz firmami doradztwa kredytowego. Kompetentni, doradcy kredytowi zaproponują Państwu odpowiednią ofertę finansowania naszych inwestycji. W tym celu zapraszamy do skorzystania z ofert znajdujących się w rubryce "KREDYTY".

Dogodna lokalizacja, niepowtarzalny, dopracowany autorski projekt architektoniczny, najwyższa jakość materiałów użytych do budowy zapewnią Państwu należny najwyższy komfort mieszkania tak potrzebny po ciężkim dniu pracy.

UWAGA:
Rozszerzając naszą ofertę stworzyliśmy 2 standardy wykończenia PREMIUM I GOLD, z których można skorzystać przy zakupie domu.

Jesteśmy przekonani, że wybierając nowoczesny dom w osiedlu OSADA KAMPINOS dokonują Państwo właściwego wyboru.

ZAMIEŃ MIESZKANIE NA DOM W SĄSIEDZTWIE KAMPINOSKIEGO PARKU NARODOWEGO!!!